ПІДСУМКИ ТИЖНЯ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ “БЕЗПЕКОВІ НОРМИ: ВИВЧАЄМО, ПЛАНУЄМО, РЕАЛІЗУЄМО»


Упродовж тижня з 14 по 18 квітня 2025 року в Петрівській філії Петрівського ліцею Петрівської селищної ради було реалізовано цикл заходів, спрямованих на формування у здобувачів освіти ключових компетентностей з питань безпеки життєдіяльності. Кожен день був присвячений окремому аспекту безпеки, що дозволило забезпечити системний підхід до організації освітньої діяльності.

У понеділок, під гаслом Дня цивільного захисту, було проведено низку інформаційно-просвітницьких і практикоорієнтованих заходів під час якого були проведені ранкові зустрічі, уроки знань на теми «Тривожна валіза: що має бути всередині?», «Евакуація – не панікуй, а дій!», «Правила поведінки в укритті» класними керівниками 1-4 класів. Вчителем початкових класів ЛІВАКОМ О.Л. та учителем музики БОРИСОВОЮ Г.Л., проведено Загальношкільну тренувальну евакуацію «Алгоритм дій при повітряній тривозі», що стало центральною подією дня.

У вівторок було організовано заходи, що стосувались пожежної безпеки : ранкові зустрічі та уроки знань на теми « Що робити, якщо почалася пожежа?», «101 – твій рятівний номер», учителем інформатики СТЕЦЕМ М.І. проведено практичне заняття «Евакуація з приміщення у разі пожежі» за участі працівників ДСНС.

Середа – День мінної безпеки, у ході якого відбулось практичне заняття «Обережно!Замінована територія» педагогом-організатором СКЛЯР С.О., ранкові зустрічі та уроки знань за тематикою «Мінна безпека: небезпека на дотик» класними керівниками.

У четвер відбувся день медичної безпеки, під час якого пройшли практичні заняття «Алгоритм дій при пораненнях, опіках, втраті свідомості», «Складання індивідуальної аптечки сестрою медичною КОЗИРЕНКО В.В., проведено профілактичні бесіди, з питань здорового способу життя соціальним педагогом ВАСИЛИНЕНКО Л.В., та тематичні ранкові зустрічі, уроки знань класними керівниками.

У п’ятницю було організовано день особистої безпеки, у ході якого було проведено бесіди та практичне заняття «Що таке гра «Червоні та жовті двері» та чому вона небезпечна» практичним психологом ГОРНІСТОВОЮ І.А., та інспектором СОБ ГРИНЮК А.О., підведено підсумки конкурсу відеороликів «Моя хвилинка безпеки», конкурсів малюнків та аплікацій « Безпечний свят очима дітей».

Організований тиждень продемонстрував ефективність міждисциплінарного підходу до формування культури безпечної поведінки серед здобувачів освіти , а також сприяв активному залученню учасників освітнього процесу до заходів з безпеки життєдіяльності.

Кiлькiсть переглядiв: 9

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.