Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»

Любов до Батьківщини починається із захоплення красою того, що бачить перед собою дитина чим вона милується, в що вкладає частину свої душі.

В.О. Сухомлинський

Школа має невичерпні можливості для здійснення патріотичного виховання молодших школярів. Під час навчального процесу молодші школярі ознайомлюються з історією українського народу, його багатовіковою боротьбою за свої права та незалежність, унікальними традиціями, звичаями та обрядами.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета Україна свята, нездоланна ніким і ніколи» були проведені відповідні заходи з учнями 1-4 класів.

Для учнів 3-іх класів була проведена бесіда – подорож «Моя Україна – колиска козацької слави». Школярі ознайомилися з історією українського козацтва

Під час хвилинки реклами ознайомилися з книгою Ольги Яремчук «Козацька абетка». Яка є книгою – відкриття. Вона допомагає учням ознайомитися з найвідомішими історичними подіями козацького часу. Книга легко читається, розповіді короткі, розміщено за алфавітним порядком з кольоровими ілюстраціями та фотографіями. Раджу прочитати цю книгу.

Учні 4-их класів виготовили Лепбук «Козаки»

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.